AUTOMOBIL.IR

مـرکـز خـرید و فـروش خـودروی ایـران

مرکز خرید و فروش خودروی ایران
برند
مدل
نوع سوخت
گروه خودرو
سال ساخت از
قیمت

بهترین پیشنهادات

كیا
_اپتیما
كیا _اپتیما سال ساخت :2014
تعداد درب :4 در
رنگ بدنه : سفید
نوع سوخت : ثبت نشده
148000000 تومان
پورشه
_کاین S
پورشه _کاین S سال ساخت :2012
تعداد درب :4 در
رنگ بدنه : قهوه ای
نوع سوخت : ثبت نشده
760000000 تومان
هیوندای
_توسان
هیوندای _توسان سال ساخت :2015
تعداد درب :4 در
رنگ بدنه : سفید
نوع سوخت : ثبت نشده
153000000 تومان
دسترسی سریع
آگهی های ویژه
هیوندای سانتافه - 2015
قیمت خودرو: 198,000,000 تومان
وضعیت خوردو: نو
هیوندای توسان - 2015
قیمت خودرو: 153,000,000 تومان
وضعیت خوردو: نو
بنز CLS500 - 2012
قیمت خودرو: 640,000,000 تومان
وضعیت خوردو: دست دوم
وانت فوتون - 2014
قیمت خودرو: 120,000,000 تومان
وضعیت خوردو: دست دوم
پورشه کاین S - 2012
قیمت خودرو: 770,000,000 تومان
وضعیت خوردو: دست دوم

پیش بینی بازار وسیع صادراتی برای خودروسازان و قطعه سازان داخلی

به گزارش خبر خودرو ، دبیر انجمن صنایع همگن قطعه سازی کشور گفت : در فضای موجود چنانچه خودروسازان و قطعه سازان خود را آماده فضای رقابت نمایند یقینا بازارهای وسیع صادراتی در اختیار خواهد گرفت.

آرش محبی نژاد در گفتگو با خبرنگار خبر خودرو با اشاره به نقش  مثبت لغو تحریم ها بر حوزه تولید و صادرات در صنعت خودرو و قطعه سازی کشور افزود : هر چند سیاست های کلان دولت نیز در جریان بهبود روابط و شرایط همکاری ها بسیار اهمیت دارد به خصوص در مواردی چون نرخ ارز و برنامه ریزی برای عوارض احتمالی ناشی از شوک های آنی لغو تحریم ها که باید دید که آیا دولت می تواند در برخورد با این مسائل حرکت و تصمیم درستی را اتخاذ نماید.

وی تصریح کرد : چنانچه با لغو تحریم ها و قطعی شدن توافقات، نرخ ارز افت شدیدی نماید بی شک زمینه افزایش ورود قطعات و خودروهای وارداتی به کشور فراهم خواهد شد.

وی گفت : باید هر گونه واردات صرفا به منظور ورود تکنولوژی و دانش فنی و ورود ماشین آلات و در جهت توسعه زیرساخت های کشور صورت گیرد.

وی در ادامه با توجه به رقابت جدی امروز شرکتهای خودروسازی در  دنیا ، خاطر نشان کرد : هر چند امروز رقابت جدی در صنعت خودرو دنیا وجود دارد اما با حضور خودروسازان مطرح بین المللی و همکاری مشترک و سرمایه گذاری آنها در ایران و فراهم شدن بستر رشد کیفیت و کاهش قیمت در این صنعت قطعا ایران می تواند به بسیاری از بازارهای هدفی صادراتی دست یابد.

وی همچنین با توجه به ایجاد شرایط و بسترهای لازم جهت همکاری با خودروسازان اروپایی اظهار داشت : چنانچه در این سالها روند همکاری با شرکتهای چینی به نحوی بوده که موجب سرمایه گذاری آنها به صورت میان مدت و بلند مدت شده باشد مسلما خودروسازان داخلی در شرایط کنونی و احتما کاهش همکاری با آنان متضرر خواهند شد.

وی افزود : چرا که رفع تحریم ها موجب افزایش انتظارات مصرف کنندگان از تولیدات داخلی شده و با بهبود روابط کیفیت و قیمت مناسب و معقول را مطالبه خواهند کرد.

دبیر انجمن صنایع همگن قطعه سازی کشور با اشاره به اینکه کیفیت حق مشتری است خاطر نشان کرد : امروز مشارکت با چینی ها و عرضه کالاهای چینی پاسخ گوی ذائقه و سلیقه مشتریان در بازار ایران که به لحاظ قدمت در تولید و توان تخصصی بالاتر است نیست .

محبی نژاد تصریح کرد : در چنین شرایطی قطعا هر گونه همکاری با اروپایی ها می تواند نقش تعیین کننده و موثری را در اوضاع صنعت خودرو و قطعه سازی ایران داشته باشد البته با این شرط که همراه با همکاری ها، انتقال دانش و تکنولوژی روز نیز صورت گیرد.